Ulotki farmaceutyczne

Oferujemy druk ulotek dodawanych do leków dla branży farmaceutycznej. Ulotki składane do bardzo małych formatów, drukowane na papierach niskogramaturowych.

Niskie gramatury

Zabezpieczanie lakierem

Składanie do bardzo małych formatów

CMYK

Dzięki zdobytemu doświadczeniu przy produkcji materiałów drukowanych dla naszych klientów z branży farmaceutycznej, świadczymy usługi druku i falcowania ulotek na bardzo cienkim papierze, o dowolnym formacie i sposobie składania dopasowanym do pudełka. Oferujemy również kompleksowy druk opakowań i ulotek farmaceutycznych jako komplet.

Ulotki farmaceutyczne

Ulotki farmaceutyczne drukuję się zazwyczaj na papierze o niskich gramaturach. Są one obecne w każdym opakowaniu leczniczym jako instrukcja do spożywania lekarstwa. Ulotki mogą być wydrukowane na papierze posiadającym certyfikat potwierdzający nieszkodliwość przy kontakcie z lekami, dzięki czemu można je wykorzystywać w branży farmaceutycznej. Zabezpiecza się je dodatkowo lakierem dyspersyjnym.

Instrukcje produktu

Instrukcje produktowe pomagają jasno określić sposób działania produktu, jego właściwości i skład. Stosuje się je również w farmacji najczęściej w suplementach diety. 


Ulotki kosmetyczne

Ulotki kosmetyczne dodaje się do opakowań z kosmetykami aby przedstawić użytkownikowi działanie i skład danego preparatu. Można je dowolnie modyfikować i składać w sposób dopasowany do pudełka  lub zamówić komplet wraz z odpowiednim opakowaniem.

Gotowe ulotki mogą być:

  • Ulotka prosta – ulotka niezłożona docięta do formatu
  • Harmonijka – ulotka wielokrotnie składana w formie harmonijki
  • Ulotka wielopanelowa – ulotka wielokrotnie złożona
  • Ulotka wielopanelowa z kropką klejową – ulotka wielokrotnie złożona sklejona
  • Wycięte do dowolnego kształtu – sztancowanie

Uszlachetnienia

Lakier offsetowy

Lakier dyspersyjny

Foliowanie mat i błsk

Wycinanie do dowolnego kształtu

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Nic prostszego wystarczy kliknąć przycisk i wypełnić krótki formularz z interesującym Cię produktem a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.


Wycena – opakowania


Wycena – ulotki


W kontakcie

Znajdź nas:

43-600 Jaworzno, ul. Jagiellońska 54

Kontakt:

Przydatne linki:

Media:


Facebook


Map-marked-alt


Envelope

© Copyright 2021 Drukarnia Duet – Twoja drukarnia internetowa