Opakowania jednostkowe

Oferujemy drukowanie opakowań jednostkowych dla branży farmaceutycznej oraz kosmetycznej. 

Wysokie standardy

Zabezpieczanie lakierem

Szybki czas realizacji

CMYK

Dzięki zdobytemu doświadczeniu przy produkcji materiałów drukowanych dla naszych klientów z branży farmaceutycznej, świadczymy usługi druku i składania opakowań jednostkowych o dowolnym kształcie, papierze czy gramaturze. Oferujemy również kompleksowy druk opakowań i ulotek farmaceutycznych jako komplet co pozwoli zaoszczędzić czas. Posiadamy duże rabaty przy większych zamówieniach po ustaleniu z klientem. Zapraszamy do składania zamówień.

Opakowania jednostkowe

Najczęściej spotykany typ opakowań w branży farmaceutycznej, służą do przechowywania preparatów o niewielkich rozmiarach oraz małej wadzę. Doskonalę spełniają swoje zadanie informacyjne oraz zabezpieczające.

Inne opakowania

Oprócz prostych opakowań, w swojej ofercie posiadamy również inne typy pudełek jednostkowych, które są bardziej złożone. Jesteśmy w stanie wykonać szereg opakowań według pomysłu klienta o dowolnym kształcie i gramaturze. Drukarnia oferuję składanie kompletów ulotek i opakowań jako całość. Dobrze dopasowane pudełko potrafi skutecznie ochronić preparat przed uszkodzeniami z zewnątrz. Nasze produkty są bezpieczne dla środowiska oraz nie wchodzą w reakcję z preparatami leczniczymi.

Typy opakowań:

Uszlachetnienia

Lakier UV

Gloss lub mat

Foliowanie mat i błsk

Wycinanie do dowolnego kształtu

Technologie których używamy

Offset

Laser

Solwent

Sitodruk

Lateks

Sztanctygiel

Ploter

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Nic prostszego wystarczy kliknąć przycisk i wypełnić krótki formularz z interesującym Cię produktem a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Znajdź nas:

43-600 Jaworzno, ul. Jagiellońska 54

Kontakt:

Przydatne linki:

© Copyright 2021 Drukarnia Duet – Twoja drukarnia internetowa