O nas

Kilka słów o tym kim jesteśmy i jak działamy

12 lat doświadczenie poligraficznego pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w produkcji opakowań i ulotek farmaceutycznych.

Nasze maszyny są w stanie wyprodukować dla Ciebie tysiące druków o niestandardowych kształtach, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Panuje u nas domowa atmosfera, nasi klienci nie boją się mówić swoich pomysłów. Posiadamy rabaty dla stałych klientów oraz na duże zamówienia, dzięki dostępnym na stronie formularzom jesteśmy w stanie bardzo szybko podać cenę zamówienia.

Drukarnia DUET obsługuje firmy z całej Polski

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijająca się firmą, której celem jest świadczenie usług poligraficznych w możliwie najwyższej jakości w stosunku do niskiej ceny. Tworzymy wizerunek Państwa firmy poprzez dobrze wykonaną reklamę zarówno merytorycznie jak i technicznie. Staramy się rozumieć potrzeby naszych klientów. Posiadamy sporo ciekawych i świeżych pomysłów gotowych do realizacji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Naszą kadrę stanowią ludzie doświadczeni, od lat związani z poligrafią i reklamą. Współpracujemy również z najlepszymi grafikami w regionie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze studio wykonuje prace projektowe dla druku offsetowego, druku cyfrowego, wielkoformatowego druku solwentowego oraz reklamy zewnętrznej jak i reklam wewnętrznych (systemy wystawiennicze, systemy szybkiej prezentacji itp.) W zależności od potrzeb klienta, tworzymy zaawansowane projekty graficzne z wykorzystaniem zdjęć oraz powierzonych ilustracji. Na potrzeby projektów wykonujemy zdjęcia produktów oraz obiektów w wysokich rozdzielczościach, do wykorzystania w grafice wielkoformatowej i druku.

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Nic prostszego wystarczy kliknąć przycisk i wypełnić krótki formularz z interesującym Cię produktem a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Znajdź nas:

43-600 Jaworzno, ul. Jagiellońska 54

Kontakt:

Media:

Polityka prywatności

© Copyright 2021 Drukarnia Duet – Twoja drukarnia internetowa